Powiadomienia o awariach przez SMS

Powiadomienia o awariach przez SMS

Informacja o aktualnych awariach i wyłączeniach

20.01.2021 r. Awaria wodociągowa Święta Katarzyna

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że w dniu 20.01.2020 (środa) wystąpiła awaria wodociągowa i od godz. 8:00 nastąpiła przerwa w dostawi wody w miejscowości Święta Katarzyna: ul. Topolowa, ul. Dębowa, ul. Główna nieparzyste od nr 25 wzwyż i parzyste od nr 104 wzwyż, ul. Powstańców Śląskich, ul. Jesionowa, ul. Lipowa, ul. Dąbrowskiego.
Przewidywany czas usunięcia awarii to godz. 16:00. Za przerwę w dostawie wody i związane z tym utrudnienia przepraszamy.
…………………………………………………………………………………………………………………..

19.01.2021 r. Awaria w budynku ZGK Sp. o.o.
Szanowni Państwo, w związku z awarią wstrzymujemy bezpośrednią oraz telefoniczną obsługę interesantów w Biurze Obsługi Klienta. Charakter awarii nie pozwala jednoznacznie oszacować czasu jej usunięcia, co przekłada się na wydłużenie obsługi spraw. O usunięciu awarii i ponownym otwarciu BOK poinformujemy w osobnym komunikacie.
W budynku można jedynie pozostawić dokumenty poprzez skrzynkę podawczą znajdującą się na parterze budynku.

Usługa powiadomień o awariach

Jeżeli chciałbyś na bieżąco być informowany powiadomieniem SMS o awariach i problemach technicznych występujących w sieciach wodociągowych i kanalizacyjnych w Twojej okolicy, aktywuj usługę powiadomień na telefon komórkowy.

Jeżeli aktywowałeś już wcześniej usługę i chciałbyś zrezygnować z otrzymywanych informacji, wybierz przycisk odwołanie usługi i postępuj zgodnie z podpowiedziami.

Skip to content