Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że jest już możliwość uzyskania warunków technicznych przyłączenia do sieci kanalizacji sanitarnej w Groblicach ul. Łąkowa, Opolska (Zachodnia), Kotowicka (numery nieparzyste) oraz wykonania przykanalików sanitarnych.

Pierwszym krokiem formalnym w celu umożliwienia podłączenia do sieci kanalizacji sanitarnej jest złożenie wniosku o wydanie warunków technicznych przyłączenia do sieci kanalizacji sanitarnej. Po wydaniu warunków technicznych, Inwestor zleca wykonanie przyłącza kanalizacyjnego firmie specjalizującej się w branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Równocześnie Inwestor składa wniosek o zawarcie umowy na odbiór ścieków (skanem na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Biurze Spółki).

Wykonanie przyłącza kanalizacyjnego należy zgłosić do działu technicznego minimum 7 dni przed planowanymi pracami (skanem na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Biurze Spółki). Pracownicy techniczni ZGK Sp. z o.o. odbierają przyłącze kanalizacyjne w terenie, a Inwestor po telefonicznej informacji z Działu Rozliczeń przyjeżdża do Biura Spółki w celu podpisania umowy na odbiór ścieków.

Wykonanie przyłączy oraz wpięcie do istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej należy wykonać wyłącznie pod nadzorem ZGK Sp. z o.o. po uzyskaniu warunków technicznych.

 

Wnioski do pobrania:

Wniosek o wydanie warunków technicznych przyłączenia do sieci wod-kan (należy zaznaczyć tylko kanalizację): http://zgksiechnice.pl/images/ogrod-aktualny1.pdf

Zawiadomienie o rozpoczęciu robót i planowanym terminie wpięcia do sieci: http://zgksiechnice.pl/images/ROBOTY.pdf

Wniosek o zawarcie umowy na odbiór ścieków:

osoby prywatne http://zgksiechnice.pl/pliki/wniosek_201802.pdf ,

firmy  http://zgksiechnice.pl/pliki/wniosek_201802_firma.pdf